úklid PrahaLevný úklid Praha a Středočeský kraj

Nabízíme jednorázový i pravidelný úklid Praha a Středočeský kraj, pro fyzické i právnické osoby. Ať už se jedná o menší byt či velkou rodinnou vilu nebo malou kancelář či velký firemní komplex, na nás se můžete spolehnout. Uklízíme denně nespočet domácností a firem, které využívají našich pravidelných služeb, ale také zaznamenáváme zvyšující se poptávku po jednorázových úklidech - např. před příjezdem dlouho očekávané důležité návštěvy, před různými oslavami, svátky či při jakékoliv jiné příležitosti.

Pokud i vás čeká nějaká velká událost a chcete mít jistotu čistého a útulného domova / firemních prostor se vším všudy, neváhejte a obraťte se na náš tým Šikulek - zaručujeme vám, že naše služby budou odvedeny vždy na 100% a s úsměvem na rtech. Ke všemu získáte jako bonus spoustu volného času, který můžete strávit přípravou na onu velkou událost.

Jsme zde pro vás a nabízíme vám profesionalitu, ověřené čistící postupy, spoustu doplňkových služeb a v neposlední řadě vstřícnost nám vlastní. Za námi odvedenou práci ručíme, spokojenost s našimi službami je pro nás vždy na prvním místě.

 

Chci objednat úklid

 

 

 

Úklid Praha a Středočeský kraj s týmem Šikulek vám nabízí:

Extra služby zajišťované týmem Šikulek:

 

Mám dotaz k úklidu

 

 

 

Zvolíte-li námi nabízené profesionální služby na úklid Praha a Středočeský kraj, budete jistě velmi mile překvapeni, jak lze jednoduše ušetřit nejen čas, nervy a peníze, a přesto získat krásný, čistý a útulný domov.

Podívejte se na naše stránky facebooku či naši fotogalerii a přesvědčte se sami, že s námi je úklid opravdu hračka!

A naše motto? S Šikuláckou chutí do toho a vše je rychle hotovo! 🙂

 

Části Prahy, ve kterých si nás můžete objednat:

Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Praha 11, Praha 12, Praha 13, Praha 14, Praha 15, Praha 16, Praha 17, Praha 18, Praha 19, Praha 20, Praha 21, Praha 22, Barrandov, Benice, Běchovice, Bohnice, Braník, Břevnov, Březiněves, Bubeneč, Čakovice, Černý Most, Čimice, Dejvice, Dolní Chabry, Dolní Měcholupy, Dolní Počernice, Dubeč, Ďáblice, Háje, Hájek u Uhříněvsi, Hloubětín, Hlubočepy, Hodkovičky, Holešovice, Holyně, Horní Měcholupy, Horní Počernice, Hostavice, Hostivař, Hradčany, Hrdlořezy, Chodov, Cholupice, Jinonice, Josefov, Kamýk, Karlín, Kbely, Klánovice, Kobylisy, Koloděje, Kolovraty, Komořany, Košíře, Královice, Krč, Křeslice, Kunratice, Kyje, Lahovice, Letňany, Lhotka, Libeň, Liboc, Libuš, Lipany, Lipence, Lochkov, Lysolaje, Malá Chuchle, Malá Strana, Malešice, Michle, Miškovice, Modřany, Motol, Nebušice, Nedvězí, Nové Město, Nusle, Opatov, Palmovka, Pankrác, Petrovice, Písnice, Pitkovice, Podolí, Prosek, Přední Kopanina, Radlice, Radotín, Ruzyně, Řeporyje, Řepy, Satalice, Sedlec, Slivenec, Smíchov, Sobín, Staré Město, Stodůlky, Strašnice, Střešovice, Střížkov, Suchdol, Šeberov, Štěrboholy, Točná, Troja, Třebonice, Třeboradice, Uhříněves, Újezd u Průhonic, Újezd nad Lesy, Veleslavín, Velká Chuchle, Vinohrady, Vinoř,  Vokovice, Vršovice, Vysočany, Vyšehrad, Záběhlice, Zadní Kopanina, Zbraslav, Zličín, Žižkov

Působíme také v níže uvedeném okolí Prahy:

Praha - východ, Praha - západ, Středočeský kraj