jarní úklidJarní úklid Praha a Středočeský kraj

Nabízíme kompletní jarní úklid, s neomezeně velkou plochou, v jakkoliv pravidelné či nepravidelné frekvenci (jednorázově či každoročně). Provádíme jarní úklid bytových i nebytových jednotek, v jakémkoliv stavu. Naše služby nabízíme všem zájemcům z řad fyzických i právnických osob, které mají zájem o hloubkové čištění bytů, kanceláří, firem, bytových komplexů a nebytových prostor jakékoliv povahy.

Pokud chcete mít jistotu dobře odvedené práce, viditelného úklidu, čistého a útulného prostředí, kam si bez ostychu pozvete soukromou i pracovní návštěvu, obraťte se na nás! Úklidem žijeme - naše práce je našim posláním a na tom si zakládáme. Využijte tedy i vy služeb profesionálního týmu Šikulek a zařaďte se k nespočtu našich ostatních spokojených zákazníků, bez řešení zbytečných komplikací s nespolehlivými firmami.

Jsme zde pro vás a nabízíme vám profesionalitu, ověřené čistící postupy, spoustu doplňkových služeb a v neposlední řadě vstřícnost nám vlastní. Za námi odvedenou práci ručíme, spokojenost s našimi službami je pro nás vždy na prvním místě.

Darujte jarní úklid svým blízkým a jistě budou velmi potěšeni úsporou času i energie, kterou mohou vložit do jiných a mnohem více příjemných činností.

 

Chci objednat úklid

 

 

 

Jarní úklid s týmem Šikulek vám nabízí:

Extra služby zajišťované týmem Šikulek:

 

Mám dotaz k úklidu

 

 

 

Zvolíte-li námi nabízené profesionální služby na jarní úklid, budete jistě velmi mile překvapeni, jak lze jednoduše ušetřit nejen čas, nervy a peníze, a přesto získat krásný, čistý a útulný domov.

Podívejte se na naše stránky facebooku či naši fotogalerii a přesvědčte se sami, že s námi je úklid opravdu hračka!

A naše motto? S Šikuláckou chutí do toho a vše je rychle hotovo! 🙂