mytí okenMytí oken beze šmouh Praha a Středočeský kraj

Nabízíme jednorázové i pravidelné mytí oken, výloh, vitrín, apod. o jakékoliv rozloze. Ať už se jedná o menší byt s jedním oknem či velkou rodinnou vilu s 20 okny, na nás se můžete spolehnout. Uklízíme denně nespočet domácností, které využívají našich pravidelných služeb, ale také zaznamenáváme zvyšující se poptávku po jednorázových úklidech včetně mytí oken - např. před příjezdem dlouho očekávané důležité návštěvy, před různými oslavami, svátky či při jakékoliv jiné příležitosti.

Mytí oken provádíme s profesionálními úklidovými pomocníky, ale také klasickou ruční metodou, která zaručuje vysokou kvalitu díky extra doleštění. Nezalekneme se ani velkých výloh, a proto jsou naše služby dostupné i pro bytové komplexy, obchodní domy, apod.

Pokud i vás čeká nějaká velká událost a chcete mít jistotu čistého a útulného domova se vším všudy, neváhejte a obraťte se na náš tým Šikulek - zaručujeme vám, že naše služby budou odvedeny vždy na 100% a s úsměvem na rtech. Ke všemu získáte jako bonus spoustu volného času, který můžete strávit přípravou na onu událost s velkým U.

Jsme zde pro vás a nabízíme vám profesionalitu, ověřené čistící postupy, spoustu doplňkových služeb a v neposlední řadě vstřícnost nám vlastní. Za námi odvedenou práci ručíme, spokojenost s našimi službami je pro nás vždy na prvním místě.

 

Chci objednat úklid

 

 

 

Mytí oken a běžný úklid s týmem Šikulek vám nabízí:

Extra služby zajišťované týmem Šikulek:

 

Mám dotaz k úklidu

 

 

 

Zvolíte-li námi nabízené profesionální služby na úklid domácnosti včetně mytí oken, budete jistě velmi mile překvapeni, jak lze jednoduše ušetřit nejen čas, nervy a peníze, a přesto získat krásný, čistý a útulný domov.

Podívejte se na naše stránky facebooku či naši fotogalerii a přesvědčte se sami, že s námi je úklid opravdu hračka!

A naše motto? S Šikuláckou chutí do toho a vše je rychle hotovo! 🙂