úklid obchoduPrvotřídní úklid obchodu Praha a Středočeský kraj

Nabízíme jednorázový i pravidelný úklid obchodu a obchodních prostor, s neomezeně velkou plochou, v jakkoliv pravidelné či nepravidelné frekvenci. Běžně provádíme úklid různě rozsáhlých nebytových prostor či zařízení (podnikatelské budovy, kanceláře, haly, sklady apod.). Žádný prostor pro nás není problém a žádná špína není tak velká, abychom ji neuměli vyčistit. 🙂 Jestliže máte zájem o úklid obchodu, kanceláří, firemních komplexů či obchodního centra, neváhejte se na nás obrátit.

Chcete-li si být jisti, že budou vámi obývané prostory čisté a voňavé, lahodicí nejen vašim očím, především však očím vašich zákazníků, jsme pro vás jasnou volbou! U nás se nedočkáte špatně odvedené práce nebo vynechaného úkolu - plníme vše do puntíku. Přesvědčte se sami a pozvěte si nás na prohlídku objektu, osobně se dozvíte více.

Jsme zde pro vás a nabízíme vám profesionalitu, ověřené čistící postupy, spoustu doplňkových služeb a v neposlední řadě vstřícnost nám vlastní. Za námi odvedenou práci ručíme, spokojenost s našimi službami je pro nás vždy na prvním místě.

Pro stanovení přesné cenové kalkulace za vámi objednaný úklid obchodu, využijte prosím služeb našeho technika, který na místo přijede a vše s vámi probere. Jedině tak vám můžeme zaručit jistotu neměnné cenové kalkulace - bez předchozí prohlídky nemůžeme garantovat shodnou odhadovanou cenu s reálnou cenou po provedení práce.

 

Chci objednat úklid

 

 

 

Úklid obchodu s týmem Šikulek vám nabízí:

Extra služby zajišťované týmem Šikulek:

 

Mám dotaz k úklidu

 

 

 

Zvolíte-li námi nabízené profesionální služby na úklid obchodu, budete jistě velmi mile překvapeni, jak lze jednoduše ušetřit nejen čas, nervy a peníze, a přesto získat krásné, čisté a útulné firemní zázemí a prodejní prostory.

Podívejte se na naše stránky facebooku či naši fotogalerii a přesvědčte se sami, že s námi je úklid opravdu hračka!

A naše motto? S Šikuláckou chutí do toho a vše je rychle hotovo! 🙂