Kvalitní úklidové služby Praha a Středočeský kraj

Hledáte-li nejen úklidovou firmu, která se šetrně postará o Váš byt, dům, kancelář, obchodní prostory, pak jste u nás správně.
Pomocí profesionálních přístrojů a značkových prostředků provádíme kompletní úklid Praha.

Náš specializovaný tým je připraven splnit všechny Vaše požadavky pro běžný či hloubkový úklid prostor.

Záleží nám na kvalitně odvedené práci, proto se nespokojíme s průměrem a díky spolupráci s profesionály na ostatní služby, jsme schopni Vám zajistit nejen úklidové služby.

Vyberte si s široké nabídky námi prováděných úklidových služeb - jsme zde pro Vás!

úklidové službyPro úklidové služby Praha a Středočeský kraj nabízíme:

Navíc si můžete přiobjednat:

 

Na Vaše přání zajistíme před úklidem:

 

O jaký druh úklidu máte zájem?

  1. běžný úklid, bez mytí oken - obsahuje: otření nábytku od prachu, ošetření prostředkem proti usazování prachu, mytí a ošetření podlah, běžné mytí koupelen a toalet s čištěním zrcadel, otření kuchyňské linky (1 x - 7 x týdně, čas dle velikosti plochy)
  2. běžný úklid s mytím oken - obsahuje: viz bod 1 + mytí a leštění oken včetně mytí parapetů (1 x - 7 x týdně, čas dle velikosti plochy)
  3. běžný úklid s mytím oken + extra služby navíc - obsahuje: viz bod 1 + bod 2 + jakýkoliv výběr s doplňkových úklidových služeb
  4. hloubkový úklid (např. vánoční úklid, jarní úklid, apod.) - obsahuje: otření nábytku od prachu, ošetření prostředkem proti usazování prachu, mytí a ošetření podlah, hloubkové mytí koupelen a toalet s čištěním zrcadel - vše antibakteriálními prostředky vhodnými též pro alergiky, hloubkové čištění kuchyní včetně vnitřních prostor skříněk, čištění digestoře a trouby pomocí speciálních prostředků, vyklizení a čištění lednice, vynesení odpadu, praní a žehlení prádla
  5. individuální úklid - nevybrali jste si z této rozsáhlé nabídky? Nevadí, u nás si sami můžete sestavit plán prací, kterým se má náš tým Šikulek řídit

 

Pro případ dotazů či sestavení cenových nabídek nás můžete kontaktovat denně na e-mailu info@uklid-sikulky-praha.cz nebo na tel. č. 774 513 558 či na bezplatné lince 800 200 206. Můžete ale také navštívit naše facebook stránky a zanechat nám vzkaz, kterému se budeme neprodleně věnovat.