úklid domůKvalifikovaný úklid domů Praha a Středočeský kraj

Nabízíme jednorázový i pravidelný úklid domů, s neomezeně velkou plochou. Ať už se jedná o menší byt či velkou rodinnou vilu, nebojte se na nás spolehnout. Uklízíme denně nespočet domácností a domů, které využívají našich pravidelných služeb, ale také zaznamenáváme zvyšující se poptávku po jednorázových úklidech - např. před příjezdem dlouho očekávané důležité návštěvy, před různými oslavami, svátky či při jakékoliv jiné příležitosti.

Samozřejmostí je nabídka úklidových služeb také pro bytové domy a komplexy větších ploch. Díky profesionálnímu týmu Šikulek vám můžeme nabídnout úklid několika domácností v bytovém domě, a přesto zvládneme i běžný či komplexní úklid bytového domu v rámci společných prostor.

Pokud i vás čeká nějaká velká událost a chcete mít jistotu čistého a útulného domova se vším všudy, neváhejte a obraťte se na náš tým Šikulek - zaručujeme vám, že naše služby budou odvedeny vždy na 100% a s úsměvem na rtech. Ke všemu získáte jako bonus spoustu volného času, který můžete strávit přípravou na onu událost s velkým U.

V posledních dnech se rozšiřují řady nespokojených zákazníků jiných firem, kdy zákazníci nedostávají přesně ty služby, které platí. Nebuďte jednimi z nich a objednejte si náš tým. Špatně odvedeným službám se dá vždy předejít oslovením firmy, které záleží na skvěle odvedené práci! Vyberte dobře - zvolte kvalitu.

Jsme zde pro vás a nabízíme vám profesionalitu, ověřené čistící postupy, spoustu doplňkových služeb a v neposlední řadě vstřícnost nám vlastní. Za námi odvedenou práci ručíme, spokojenost s našimi službami je pro nás vždy na prvním místě.

 

Chci objednat úklid

 

 

 

Úklid domů s týmem Šikulek vám nabízí:

 

Mám dotaz k úklidu

 

 

 

Extra služby zajišťované týmem Šikulek:

 

Zvolíte-li námi nabízené profesionální služby na úklid domů, budete jistě velmi mile překvapeni, jak lze jednoduše ušetřit nejen čas, nervy a peníze, a přesto získat krásný, čistý a útulný domov.

Podívejte se na naše stránky facebooku či naši fotogalerii a přesvědčte se sami, že s námi je úklid opravdu hračka!

A naše motto? S Šikuláckou chutí do toho a vše je rychle hotovo! 🙂