strojové čištění podlahStrojové čištění podlah Praha a Středočeský kraj

Nabízíme jednorázové i pravidelné strojové čištění podlah. Zpravidla tuto službu využijí nejvíce firmy, jež mají rozlehlejší komplexy podnikání - např. firemní sklady, haly, prodejní plochy, garáže, atp., kde je vyžadováno zachování čistého prostředí k dodržení bezpečnosti práce či působení dobrého dojmu na zákazníky. V tyto chvíle se opravdu nevyplatí volit levnější varianty ručního úklidu, neboť nejsou ani zdaleka tolik efektivní, jako využití čištění pomocí stroje. V konečném důsledku jde naopak o mnohem výhodnější způsob úklidu, zvolíte-li stroj.

Strojové čištění podlah vám zaručuje profesionální vyčištění jakékoliv požadované plochy a s volbou vhodných profesionálních prostředků lze dosáhnout velice kvalitního výsledku.

Jestliže uvažujete o změně úklidové firmy nebo nově hledáte úklidovou firmu, zvažte volbu našeho týmu Šikulek. Každý úklid je vždy něčím specifický a je potřeba k němu přistupovat individuálně, proto po telefonickém kontaktu doporučujeme vždy prohlídku z naší strany, abychom vám mohli dát jasnou kalkulaci, na které bude postavena celá zakázka.

Jsme zde pro vás a nabízíme vám profesionalitu, ověřené čistící postupy, spoustu doplňkových služeb a v neposlední řadě vstřícnost nám vlastní. Za námi odvedenou práci ručíme, spokojenost s našimi službami je pro nás vždy na prvním místě.

 

Chci objednat úklid

 

 

 

strojové čištění podlah 2Strojové čištění podlah s týmem Šikulek vám nabízí:

Extra služby zajišťované týmem Šikulek:

 

Mám dotaz k úklidu

 

 

 

Zvolíte-li námi nabízené profesionální služby na strojové čištění podlah, budete jistě velmi mile překvapeni, jak lze jednoduše ušetřit nejen čas, nervy a peníze, a přesto získat krásný, čistý a útulný domov.

Podívejte se na naše stránky facebooku či naši fotogalerii a přesvědčte se sami, že s námi je úklid opravdu hračka!

A naše motto? S Šikuláckou chutí do toho a vše je rychle hotovo! 🙂