Ceník služby úklid Praha a úklid Středočeský kraj

V případě zájmu o ceník služeb úklid Praha a úklid Středočeský kraj, nás můžete kdykoliv kontaktovat. Na základě bezplatné prohlídky technikem vám zašleme vypracovanou cenovou kalkulaci, případně na požádání sdělíme orientační cenu po telefonu. Je třeba mít však na paměti, že bez bezplatné prohlídky technikem nemůeme zaručit správný odhad ceny, neboť každá zakázka má své specifika a je svým způsobem jiná. Cena se tak může lišit, dle míry znečištěné plochy, velikosti a rozsáhlosti úklidu, časové náročnosti, využití úklidových prostředků, apod..

Na základě našich dlouholetých zkušeností tak vždy doporučujeme využití prohlídky, je to nejjistější a nejjednodušší způsob, jak zjistit cenu, za vámi požadovaný úklid.

 

Co získáte výběrem našich služeb:

 

Při určení ceny úklidu vycházíme z mnoha určujicích faktorů (např. síla znečištění ploch, velikost ploch, hloubka úklidu, frekvence úklidů, apod.). Máte-li zájem o přesnou kalkulaci Vašeho úklidu, obraťte se na nás formou e-mailu, kontaktního formuláře, telefonu či na fb stránkách a domluvte si schůzku s technikem, který Vám vypracuje cenovou kalkulaci.

Pro zajištění prohlídky v zimních měsících (tedy, v období Vánoc), doporučujeme zajištění termínu, v co nejdřívějším čase, neboť se kapacity úklidu rychle plní, z důvodu velké poptávky. Chcete-li zjistit, zda je vámi zvolený termín volný, volejte na bezplatnou linku 800 200 206